Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter Strike 1.6 után CS:S....

Counter Strike 1.6 után CS:S. Tippek? Lent kifejtem.

Figyelt kérdés
Már több éve 1.6-ozok és most úgy döntöttem átállok CS:S-re. Meg is vettem a játékot, de valami hihetetlenül más. Nehezemre esik célozni, lőni stb. Esetleg tudtok pár beállítást ami könnyíti a játékot? Persze az eljutott az agyamig, hogy gyakorlás az alapja meg az elején csak botokkal toljam, de még is ha valakinek van valami ötlete kérem ossza meg velem. Köszönöm!

2013. febr. 2. 17:04
 1/2 -=GReddy=- ***** válasza:

Játsz BOT-ok ellen hardon vagy experten főleg sniperrel vagy AUG ezzel elég jól lehet gyakorolni ja és szerintem hagyd az egér érzékenységét alapbeállításon


De csak egy kérdés -ha már vettél egy counter strike-ot akkor miért nem a legújabb cs-t (Global Offensive)-t

Bár ha a source nem megy akkor a GO annál inkább nem menne :) (Am ja gyakorlás kérdése..)

2013. febr. 3. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:) Azért nem vettem meg a GO-t mivel most csak egy ideiglenes elég alap gépem van. Nem sokára befektetek egy jobbra és akkor fogok venni komolyabb játékokat. :))
2013. febr. 6. 13:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!