Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van ps3-ra ingyenes játék?

Van ps3-ra ingyenes játék?

Figyelt kérdés
vettem egy ps3 készüléket és nem igazán tudom hogy mit kell csinálni de állítólag vannak rá ingyenes játékok, valami multis lövölde móka érdekelne,
2013. jan. 28. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj be a Playstation Store-ba es ott nezz korul, de szerintem lovoldozos-multis nem lesz ingyen.
2013. jan. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dogmatix91 ***** válasza:
Killzone 3 multija ingyenes elvileg
2013. jan. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A multija a legtobb jateknak ingyenes (en eddig csak az uncharted 3-nal talalkoztam fizetossel), csak a jatek maga nem ingyenes, mint ahogy a killzone 3 sem.
2013. jan. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dogmatix91 ***** válasza:
Az uncharted 3 sem fizetős. A killzone 3 nak ingyenesen letölthető a multija...
2013. jan. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem az a lényeg hogy most nincs pénzem játékot venni, 3 hét múlva tudok és gondoltam van rá free to play játék, olyanra vagyok kíváncsi ami ingyen játszható, 1-2 db max, szét nézek rajta de nem csináltam profilt, ebben is segítség kéne, regisztrálni kell email címel mint az xbox-al? utánna lehet csak multizni?
2013. jan. 28. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!