Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem lesz Black And White 3?

Miért nem lesz Black And White 3?

Figyelt kérdés

Szerintem ez minden idők legjobb játéka eddig (gondolok most a kettőre) és nem értem miért nem készül folytatás. Nem hiszem el hogy ne lenne kereslet, egy ennyire egyedülálló és jó játékra. Csak pár új ötlet, új kor, meg pár grafikai változtatás kéne. Persze sok munka összehozni egy jó játékot, de szerintem megérné.

Valakinek bármilyen ötlet, hogy miért nem készül?



2013. jan. 27. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért nem lesz harmadik része, de én is nagyon szeretem ezt a játékot. Pedig az első részével játszottam nagyon sokat, még a mai napig is le tud nyűgözni a lény intelligenciája. Ott inkább a lényen volt a hangsúly, a második részbe belevittek egy rakat újdonságot is mint pl a hadsereg, és ott eltörpül a lény... nem sok hangsúlya van a játékban. Valószínűleg azért nem csinálják a 3. részt, mert vagy nincs rá elég pénz, vagy pedig teljesen már irányba indult el a Lionhead studio. Illetve gondolom most mindenki xbox one, meg ps4-re van berendezkedve, akik pc-t használnak alig jön ki valami érdekesebb játék.


Bár lehet rosszul tudom :)

2013. nov. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 András145 válasza:
remélem hogy lesz 3 rész.nagyon jó játék megérdemli a folytatást
2014. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!