Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Modern Warefare 3 vagy Battlef...

Modern Warefare 3 vagy Battlefield 3?

Figyelt kérdés
Tudom hogy már ezerszer feltett kérdés de akkor sem tudok dönteni. A szívem az MW3 fele húz, de sokan azt mondják hogy a Battlefield jobb. Megvenném szívesen a BF3-at de tudom hogy az inkább a csapatjátékról meg a nagy pályákról szól, és mivel nemrég kaptam meg a konzolt ezért nemigazán vannak magyar ismerôseim és mikrofonom sincs. Tudom hogy a COD arról szól hogy mész és lôsz mindenkit szarrá, de viszont oda nem kötelezô a csapatjáték. Mindkettô ugyanabban az árban van tehát ez nem akadály. Egyiken sem játszottam még, ezért ez is egy ok hogy a gameplayek alapján döntök. Véleményeket indoklással ha lehet. Köszönöm.

2013. jan. 27. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Egyértelmű, hogy az MW3-mat akarod, akkor miért vennél mást?
2013. jan. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Nos BF3-ban lehet ám rambózni nem csak csapatjáték van.

Én azért venném azt mert sokkal jobb szerintem, hangok jobbak, nagyon élvezetes pályák, tankok, repülők, egész jó látvány, igazi háborús élmény.

De neked kell eldönteni, mire van szükséged!

2013. jan. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 SÜTIBOY válasza:
Én játszottam már mind kettővel és engem az mw3 nem fogott annyira kb fél orát játszottam vele de a bf 3 nagyon élatszerű ledől a ház szét robbannak a házak jobb a grafika játék élmény sztem a bf 3 jobban megéri + amulti mindent visz.
2013. jan. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lázár Péter ***** válasza:
Mind2 jó.
2013. jan. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
szerintem is mind2ő jó. De úgy őszintén az mw3 nem annyira laggos mint a bf3, de ezért kárpótol a húsvér grafika. Így ha igazán választanom kéne akkor bf3:D
2013. jan. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
MW3 <3
2013. febr. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fazekas Zoli ***** válasza:
mw3
2013. márc. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!