Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell a cs-én (counter...

Hogyan kell a cs-én (counter strike), bunnyhoppolni? Mármint azt tudom, hogy a-d, a-d, de nekem csak 6-7 százzal megy, de gyorsabban szeretnék, ráadásul én nem tudok a levegőben. Azt hogyan kell?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 09:56
 1/4 Mc Dezse ***** válasza:
Ctrl-t tartsd nyomva amikor bunnyzol úgy fel tudsz gyorsulni !!
2013. jan. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Lenyomva tartom, de nekem csak 6-7 százas bunny megy ígyis, ráadásul a levegőben egyáltalán nem tudok. Hogy kell a levegőbe bunnyzni?
2013. jan. 27. 21:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Autobhop vagy sima???Ha auto akkor lenyomva tartod a spacet es a levegobe is minel tobszor nyomd az A-D-t ne csak mikor leersz valtogasd minel tobszor
2013. márc. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Lenyomva tartom mindig a space-t, és a ctrl-t is, de nekem sose megy a levegőben, csak lent a földön tudok kb. 6-7 százzal, esetleg 8 százzal menni. Azt látom, hogy mások a levegőben "röpködnek", de nekem nem megy csak lent :(
2013. ápr. 1. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!