Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Másnak sikerült már végigvinni...

Másnak sikerült már végigvinni a GTA1, GTA London, GTA2 játékokat?

Figyelt kérdés

Persze kód meg egyéb f*szságok nélkül.

Komolyan mondom az eszem megáll.

Ezeken kívül az összes GTA játékot, a Chinatown Wars-tól kezdve a Vice City Stories-ig mindet kijátszottam, ezt a hármat egyszerűen nem tudom olyan nehéz meg szar a mentési rendszer is:S

Utóbbit még a Gamestar is elismerte az akkori számban, még valamikor 97-ben:D



2013. jan. 25. 11:53
 1/3 anonim válasza:
100%
Rövid időkorlát van a GTALondonban a gta1 meglehetősen rosszul van megalapozva,gta2 egyszerű jó csak a mentési rendszere hogy vlami 50000 dollár után tudsz csak menteni?
2014. nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nemohalacska ***** válasza:
46%

Oly módon könnyebben végig lehet vinni hogy továbjuss a pályákon de úgy hogy minden egyes küldit és Kill Frenzy-t rontás nélkül végigcsinálj egy adott pályán egyhúzóra nembiztos. Rettentő sok idő, soksok gyakorlás és erős idegzet. Ez a titok nyitja. :D

Továbbá tanács:

-Legyen nálad kinyomtatott térkép minden pályáról.

-Fontos hogy ahol éppen vagy mindíg rá tudj bökni a térképen is.

-Esetleg az egyes küldetések koordinátái segíthetnek hogy honnan hova kell menni. Vagyis minden küldetést fejben előtte tervezz meg. Olvasgass utána mit hogyan hol mikor miután. Tudom sajnos magyar oldalak hiányába vannak első generációs gta-k végigjátszásában de itt az enyém ha gondolod. www.fullgta.5mp.eu

Persze a koordináták nálam sincsenek ott de lehet hamarosan orvoslom ezt a problémát. :)

2014. nov. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Nem tudom aktuális- még, de azért elmondom. GTA 1 szerintem Liberty city és San Andreas része még nem nehéz, de a Vice City résszel azért bajban voltam. Ott azt javaslom keresd ki a könnyű küldetéseket és azokat csináld meg. Szedd össze a multiplier upokat amik általában háztetőkön vannak. Legyen nálad jail free card, hogy ha a rendőr elkap akkor se feleződjön le a multipliered. Ezt követően szállítgass kocsikat a daruhoz, elsősorban sportkocsikat és gyors motort. Ez nagyon unalmas lesz, de előbb-utóbb összejön a pálya elhagyásához szűkséges pénz. GTA London 1969: nem túl nehéz, ezt viszonylag könnyebb megcsinálni. GTA London 1961: na ez tényleg abnormálisan nehéz az időkorlátok miatt. Youtuben láttam egy trükköt ami nemcsak itt, de a másik kettőnél is alkalmazható és mégsem cheat, mert azt elvből én sem használok. Fel kell halmozni rengeteg járművet egy kupacba, szorosan közel egymáshoz. Aztán szétlősz egyet, és az egész kupac robban. Ezzel meg is lesz a pénz, mert a robbanásért kapott összeg minden kocsinál duplázódik. A GTA 2- ben nem tudok segíteni, azt nem játszottam le mert nem jött be a sci-fi hangulata.
2017. ápr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!