Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Irnátok pls battlefield 3...

Irnátok pls battlefield 3 classok szerinti legjobb fegyo összeállitásokat? Assault/engineer/recon/support

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 06:56
 1/5 anonim válasza:
Mindenkinek mas.Szerintem, jatszad es kitapasztalaod.
2013. jan. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

TDM-re szerintem a legjobb fegyver az assaultnak az AEK-971 foregippel , laserrel és kobrával.


engineernek scral-h foregip , laser , kobra


reconnak : sv-98 laser ,7x scope és straight pull bolt.


supportnak: MG36 laserrel , foregippel és valamien reflex


Pistolbol: rex , magnum vagy m9... a célzásodtól függ.

2013. febr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én főként recon vagyok, szóval ahhoz biztosat tudok mondani.

Legjobb fegyver az m98b (ha jól emlékszem 148.000 recon pont) Amit ráraksz az csak tőled függ. Ahogy én csinálom: 12x scope, straight pull bolt, kis mapokra silencer, mivel ha nem raksz rá, kis mapokon egyből látnak minimapon és pofánszednek :D Nagy mapokon leveheted a silencert (golyó esése miatt) és inkább a straight pull bolt helyett csapj fel egy bipodot. Lézert, tactical lightot semmiképp ne használj mert könnyen észrevesznek. Pisztolynak a Magnumot ajánlom, kiegészítőnek ha prémiumos vagy szerezd meg mindenképp az Xbow Scopedet, azon belül is a balanced boltosat :) A Spawn Beacon nagyon jól jön ha valahol beakarsz campelni. A MAV-ot akkor használom ha nem találom az ellenfelet. Azzal könnyen meglátom őket :)

Más Classokra a tapasztalatom hogy az UMP45 nagyon adja, az MK5-öt elég nehéz megszerezni, de ha megvan az is egy nagyon jó fegyó. (premium editionnal) Ha nincs premium editionod akkor UMP :) Remélem tudtam segíteni!

2013. márc. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb az A3G3 no recoil macro-val egy x7-es egérrel. Mindent visz! Jó még az aek971, az m16a3 és az asval is macro-val. Mivel a Dice szerint is a játékosok 85 százaléka macro-t használ a fegyverekhez, ez már nem csalás, hanem alap követelmény. A PB sem szól érte, nélküle viszont hatalmas hátrányban van az ember a macro-sokkal szemben. Azért ne higgyétek, hogy macro-t használva egyből királyok lesztek, úgyis nehéz a játék csak sokkal kiegyensúlyozottabb. Célozni és mozgó célpontra célra tartani azzal együtt is tudni kell és gyakorolni! Jó játékot!
2014. szept. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Assault vagyok, 2 karim van, az egyiken full kék a haználati kör, azaz csak assaultal mentem, m16a3,foregrip,heavy barrel. mp rex, defib, medic kit
2016. szept. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!