Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Secret Files 3 ban hogy lehet...

Benyovszky Oszkár kérdése:

Secret Files 3 ban hogy lehet továbbjutni (Alexszandria, gerendák tetején amikor két őr van)?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 15:20
 1/7 anonim válasza:
2013. jan. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Megtennéd hogy leírod, mert ez a videó ezen a gépen szoftveres okok miatt nem lejátszható, légyszíves.

Köszi

2013. jan. 23. 14:45
 3/7 anonim válasza:
Hol jársz pontosan?
2013. jan. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még a legelején, talán a 3. pálya, gerendákon mászkál a célszemély alatta két őr egymással szemben beszél, van két olajlámpás is, valamint egy kis ablak és egy ajtó lenn. Az alaptárgyak között van egy zászló is, vagy valamiféle vászon. Szinte mindegy mit próbálok azt írja hogy ha megtenném az túl hangos lenne. Tudom hogy ez a rejtéjek megfejtéséről szól, de sokmindent próbáltam már.
2013. jan. 25. 14:39
 5/7 A kérdező kommentje:
Most ott járok ahol Ninának ki kell deríteni hogy mire célzott Max amikor Ausztráliára utalt.
2013. jan. 28. 15:47
 6/7 anonim válasza:
Gondolom azóta már át vitted...
2013. febr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen at, de azota mar megjobban elakadtam. most egy szobaban van Nina, ahol valamit meg kell talalnia, a legkondit mar bekapcsoltam a hidegkulcsal. a fiokban van egy szam amivel nem tudom mit lehet kezdeni.
2013. febr. 6. 14:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!