Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismeri valaki a TheWordBeganM2-t?

Ismeri valaki a TheWordBeganM2-t?

Figyelt kérdés
Vélemények a szerverről? Érdemes regisztrálni?

2013. jan. 22. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Az egész metin2vel nem érdemes semmit csinálni.
2013. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez a Te egyedi véleményed. Ennek ellenére több millió ember játszik vele és az egyik legnépszerűbb játék ma. Nekem is bejön pld.
2013. jan. 22. 13:16
 3/3 alablaj válasza:

A pontos megnevezés TheWorldBeganM2. Elérhetősége www.twbm2.hu . Játszom rajta és nekem bejön, Olyan GF stílusú kisebb könnyítésekkel pld: nem tör annyit a kovács

amit valljuk be komoly előny:D Szerintem érdemes annyi időt szánni rá, hogy megnézd. Tudjuk ízlések és pofonok...

Találkoztam néhány játékossal akiknek jobban tetszik mint a GF. Ahogy látom lv 250-ig kész a szerver, tehát nem kapkodnak a fejlesztésekkel mert biztosított a folyamatos játék. Még kevés az online játékos de nem régen indult, reméljük leszünk többen is. Dióhéjban ennyit tudnék róla mondani.

2013. jan. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!