Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox360 vs Ps3 miért nem...

Xbox360 vs Ps3 miért nem lehet eldönteni?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet eldönteni melyik a jobb? Két mosògépnèl,tévénél,pc-nél mindig el lehet...itt mièrt van annyi ellentmondás?

2013. jan. 20. 13:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

El lehet dönteni, egyértelműen PS3, csak ugye ez az Xbox tulajoknak nem tetszik.

Le leszek pontozva, és fanboyozva, pedig nem vagyok az, de hát ez van.

2013. jan. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Mert nincs igazi különbség. Egyik itt jobb kicsivel, másik ott jobb egy kicsivel. A multiplatform játékok 95%-a tök ugyanúgy néz ki mindkettőn. Ennél fogva az emberek már nem is a gép teljesítményén vitatkoznak, hanem saját személyiségeiket, preferencia rendszerüket állítják fel szempontnak (hiszen ki szidná a saját választását), csak nem veszik észre. Neten keresztül meg nem fogod egy másik ember személyiségét megváltoztatni, ergó az egész egy meddő vitába vagy anyázásba torkollik.
2013. jan. 21. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

[link]


A tudományos teszt szerint a PS3 veri az Xboxot, én szintén egyetértek, szerintem sokkal jobb :D


Elsőnek mondom h tőlem zöld kezet kapott :D

2013. jan. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát jót nevettem ezen a "tudományos teszten". Elég szubjektív néhány helyen. Sőt én is néztem hasonló "tudományos teszteket", ahol meg a 360-at hozták ki. Én még mindig azt mondom, hogy egy rohadt nagy döntetlen. Már csak azért is, mert lehet a box ebben erősebb, a ps3 meg abban, ha a játékot fejlesztők ezeket nem használják ki, és ugyanúgy fut az adott játék mindkét konzolon, akkor tök mindegy melyiknek milyen cpu-ja, gpu-ja van, ugyanazt fogod kapni bitről bitre, képkockáról képkockára. Mindkét konzol van itthon, és rohadtul nem látok különbséget a multiplatform címeknél, tök ugyanúgy néz ki az adott játék mindkét konzolon. Persze még bele lehetne menni a Live és a Psn közti különbségekbe, de tök értelmetlennek érzem.
2013. jan. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 csomusz12 ***** válasza:
Szerintem jobb lenne ha senki sem írná azt hogy egyik király másik rossz mert a végén csúnya vége lesz. Tehát egy másik válaszoló is elmondta hogy ez személyiségtől függ. Azt tudom hogy én xbox-os vagyok de haveromnak ps3 van mégse veszekszünk hogy melyik a jobb.
2013. jan. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

PS3 Erősebb hardverileg! Igen erősebb!

Xbox-on pénzes a net PS-en nem.

PS lejátsza a bluerayt Xbox nem.

2013. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mit érdekel téged hogy pénzes vagy nem a Live a te konzolodat a szüleid vették úgy hogy ne anyagiaskodj!Aki pedig magának veszi a konzolt(magyarul dolgozik) mint én nem érdekli hogy mennyibe kerül a Live ami havi 600Ft jujj mindjárt belefogok halni!!!A lényeg aki kapta a konzolját az kussol mi mennyibe kerül,elegem van a sok kis macskajancsiból!!!!!!Ha a konzolt ki tudtad sírni anyuéktól akkor a Live árát is sírd ki!!!Egyébként mindenki a szájíze szerint választ,vagy exclusive címek után,vagy hogy a barátainak ismerőseinek milyen gépe van hogy,tudjanak együtt multizni.Ki a f@szt érdekel mi van a belsejében úgyse azt nézegeti az ember.
2013. jan. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

magam vettem de azért érdekel az a plusz 600 ft

Szerintem PS3 jobb.

boxosok bármit mondok lepontoznak le fanoznak.

ps3 jobb hardweileg. lejátsza a Blu-rayt.

jobbak az exlusive-ok(bár ez izlés kérdés.)

2013. jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%

A PS exkluzívok szerintem is jobbak, de például én attól még Xbox 360-t fogok venni

Egyébként ez az Xbox vs PS körülbelül olyan, mintha azon veszekednénk, melyik a jobb és melyik a rosszabb a Coca vagy a Pepsi cola

2013. febr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Tökéletes hasonlat a coca vs pepsi :D


Xbox 360:

[link]

Tessék itt láthatod majd hogy 1-2(mondjuk elég soknál) Xbox nyer grafikában azért mert először rá csinálják meg a játékot és ps3ra átportolják....

Xbox flashelhető könnyedén szal ez is előny

Multi fizetős ez hátrány neki azoknak akik nem flashelnek...


Ps3:

Ingyen multi ez nagy előny a fanok részéről

Flashelés része kicsit bonyolultabb ez picit hátrány (de nem megoldhatatlan)

Rakat japán game (ami nálam előnyt jelent)


Én ps3at vettem japán játékok miatt, xboxra nem készülnek olyan játékok mint: One piece, Bleach, Sengoku Basara stb...


TE igényeid alapján tudod eldönteni, hogy melyik jobb neked

2013. febr. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!