Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » L. A. Noire telepítési hiba....

L. A. Noire telepítési hiba. Help valaki?

Figyelt kérdés
Tudom nem a legszebb dolog, de letöltöttem, mert mielőtt megpróbálom venni ki kéne próbálni hogy megy e a gépemen xD A skidrow féle verziót szedtem le de mikor telepíti, akkor kicsit több mint a felénél leáll és ezt írja ki: CRC error: The file D:/...../final/pc/cases_1_1.big.pc doesn't match the file in the setup's.cab file. The medium from which you are running the setup may be corrupted; contact your software vendor. Nem akarom újra letölteni, mert 10 órába telt így is mire lejött... Hogy kéne ezt megoldani ?

2013. jan. 19. 16:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Most már fel bírtam telepíteni, de amikor elindítom, akkor fekete lesz a képernyő, és azt írja ki hogy az L.A. Noire működése leállt. Most mi a teendő ?
2013. jan. 23. 20:08
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha leszedem a magyarítást akkor elindul, de nem vagyok elég jó angolban ahhoz hogy teljesen megértsem a történetet (németül sem tudok)
2013. jan. 23. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!