Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért akadnak az alábbiakban...

Miért akadnak az alábbiakban leírt játékok?

Figyelt kérdés

Config: Intel Pentium D 945 3,4 Ghz

2x2 GB Kingston RAM

Asus Radeon EAH4850 256 bit videókari

M-Tech 420W Táp

A videókártya 60 fokon szokott működni.

A játékok: Mirrors Edge

Prince of Persia The forgotten sands

Dota 2

Hitman absolution (közepesen kéne mennie)!

Megvan a fullos gépigényük mégis 2 perc után elkezd szaggatni és nem tudom miért van. Egy COD MW3 fullon híg folyamatos. Valaki please..



2013. jan. 18. 21:10
 1/8 anonim válasza:
Szerintem gyenge a processzor, de majd valamelyik okos megmondja... :D
2013. jan. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, mert a HITMAN-nek a proci igénye: 2.4 GHz dual core Intel or AMD processor


Nekem meg 3,4 Ghz dual core

2013. jan. 18. 21:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen operaciós rendszered van? Mikor volt újratelepítve? Esetleg nem túl poros belül a géped?
2013. jan. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
windows 7 32 bit. 1 Hónapja volt újrarakva, előtte 64 bites volt fent, de gondoltam,hogy a 32-esen jobban mennek a cuccok. Tört verziós windows. A gépet 3 hónapja fújtam le házilag egy fújós porszívóval...
2013. jan. 19. 12:53
 5/8 anonim ***** válasza:
A 64-bites gyorsabb és jobb. Nem ártana megint kifújni, egy erősebb kompresszorral külön a proci ventillátorját, a tápegységet és a videó kártyát. Ha játszol akkor is 60 fokon fut? Hány fokos idle állapotban?(vagy is amikor nem fut semmi program) Ellenőrizted a háttérben futó programokat? Esetleg vírus? Újratelepítés előtt is akadoztak?
2013. jan. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
alapon 80 fokos a videókártya, játék közben néha 90, de programmal 80%-os ventillátorhasználatnál csak 60 fokos. fel fogom rakni a 64 bites windowst, és ki fogom fújni. ez előtt is akadtak a játékok, nem értem ezt.....
2013. jan. 19. 17:06
 7/8 anonim ***** válasza:
90 fok??? még jó, hogy nem sül le a géped... valószínű, hogy ez okozza. Egyszer nekem is úgy volt, hogy Mafia 1-el (nagyon kis gépigényű játék) játszottam egy hétig s egyszer csak nem indult be a gép. Hát veszem észre a videó kártyan egy 10 centis fekete folt éktelenkedett. Vigyázz az ilyensmivel.
2013. jan. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De már nem 90 fok, mert az amd catalystel felpörgetve a ventit, le tudom venni 60 fokra. mégis akad a cuccos
2013. jan. 19. 19:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!