Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360-on LAN kábel segítség...

Xbox 360-on LAN kábel segítségével hogyan Liveozzak?

Figyelt kérdés
Fontolóra vettem, hogy előfizetek Xbox Live szolgáltatásra. Azonban a konzolomban nincs beépített WiFi vevő, így azt is venni kellene hozzá. Ezért gondoltam, hogy célszerőbb lenne LAN kábellel Liveozni. Csak azt nemtudom, hogy ezt hogyan kell? Hogyan kapcsolódjak rá a netre, kell e valamit beállítani a Live-on stb.

2013. jan. 15. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Bedugod és pont úgy kell beállítani, mint PC-n...
2013. jan. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nincs benne Wifi,akkor alapból nem tudsz rajta netezni.

Pontosabban milyen géped van? XBOX 360 arcade/elite?

2013. jan. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Szerintem ha nincs benne Wifi,akkor alapból nem tudsz rajta netezni."

Szokásos baromság, ha fingod nincs róla, minek böfögsz ide f@szságokat?

Én sem megyek a kismamarovatba gyereknevelési tippeket osztogatni...

2013. jan. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

SENKI SE KÍVÁNCSI RÁD PL. FLASHES KÉRDÉSEKNÉL,AHOL NEKED NINCS "FINGOD"HANEM JÁRATOD HOGY MEG KELL VENNI STB....

JOBB HA KATEGÓRIÁT VÁLTASZ..

2013. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, a kábel egyik végén bedugod a routerbe, a másikat meg az xbox-ba. Még állítani sem kell semmit.
2013. jan. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Am télleg best answer egy nagyon nagy s*ggfej...mindenkinek beszólogat és mindenkinél mindent jobban tud...szívből ajánlom,hogy senki se hallgasson rá!
2013. febr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most nem akarok senki pártjára állni de #2 tényleg hülyeséget beszél még az újabb Xbox360 Slim konzolokon is van lehetőség kábelesen csatlakozni a Live szolgáltatáshoz az MS mindenre gondolt ezen a téren.Egyszerű itt egy kép hogy okosabb legyél #2-es válaszoló:na látod már a LAN kábel helyét????


[link]

2013. febr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!