Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 3-ban lehet a dzsin...

A sims 3-ban lehet a dzsin vámpír is?

Figyelt kérdés
már legjobb barátok és ott van, hogy változtassa vámpírrá, de szürkén (nem lehet rákattintani). Lehet egyáltalán?

2013. jan. 15. 16:58
 1/4 Lunala ***** válasza:
Nem lehet keverék simed. Kivéve ha zombi lesz a már természetfeletti simed. Akkor lehet az, hogy pl Zombi tündér. :)
2013. jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a sism 3 nagy hibája vagy hátránya hogy nem lehet a sims 2 bol már jol ismert hibrideket létrehozni,így ahogy az elozo is odta csak zombi és valamilyen természetfeletti lény kombináco létezik más nem.Ha van egy természetfeletti házaspárod a zoknak a gyereke a sims 2 ben keverék lett míg a sims 3 ban vagy az egyik vagy a másik szulo képességét orokli.

Ez van és el voltam keseredve amikor rájottem erre.Na mindegy.

Jo játékot.

Udv.:Sekla

2013. jan. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. febr. 25. 20:02
 4/4 anonim ***** válasza:
én már alapból a kérdést nem értem. Lehet dzsinn vámpír is? Basszus nézd meg, azért van az INTERNET, hogy megnézd és ha nem találsz semmit, akkor fárassz minket
2014. ápr. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!