Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet kiírni a Minecraft...

Hogy lehet kiírni a Minecraft című játékot XBOX360-ra?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok helyen néztem hogy lehet megszerezni , de mindig xboxlive kellet hozzá. Nekem az azért nem jó mert az én xboxom ki van csippelve , és nem lehet felmenni vele netre , de nem is akarok. Segítsetek :S Előre is köszönöm :)

#flash #játék #Minecraft #Xbox #Call of Duty #Xbox 360 #csípés #CoD #xbox kicsippelve #minecraftxbox360edition
2013. jan. 15. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogy.

Arcade játékokat nem töltenek fel netre szerintem.

De szerintem ne flasheld ki a BOX-ot és akkor ...

2013. jan. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Így jártál, nem játszol.
2013. jan. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Máshogy nem tudod..

Felmész live-ra,előtte még szerezz be egy 800 microsoft pointsos kártyát,regisztrálj live-ra,váltsd be,és töltsd le.

Máshogy nem tudod,de letiltanak majd talán ha nem liveozol,hanem csak megvetted,mert akkor szerintem nem látják,ha kidob valami frissítést akkor hagyjad az egészet,mert törli a flashet.

2013. jan. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kár :(
2013. jan. 16. 16:19
 5/11 anonim ***** válasza:
RGH vagy Flash mind 2 módon meglehet csinálni csak Flashnél nem lehet Updatelni
2013. jan. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem kár, nagyon helyes.
2013. jan. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De a Minecraft az xbox live marketplace-n van ezért kétlem hogy akárhogy is letudod szedni.
2013. jan. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ezt az 5. válasszolónak írom (bocsánat nem írja a neved): Azt írtad meg lehet szerezni , csak nem lehet updatelni. Hogy tudom kiírni vagy megszerezni?
2013. jan. 17. 14:09
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy, tényleg ennyire sötét vagy?
2013. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
KITUDOD ÍRNI!Veszel Xbox-Live-ot és kiírod az ezen linken lévő .iso-t egy duplarétegű lemezre.Ja és mielőtt jönnek a "nem lehet'" válaszok:De lehet,mert nekem is sikerült.A link érdekel akkor írj vissza és átküldöm privibe(illetve ha másnak is kell)
2015. jan. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!