Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Túl gyors az egér érzékenysége...

Túl gyors az egér érzékenysége, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Minden próbálkozás ellenére van pár játék (Wolfeinsten, F.E.A.R. , Far Cry 2, Black Ops) amivel nem tudok normálisan játszani mert túl gyors az egér sensitivity-je. Játékon belül levettem a minimumra, egér finomítást is kikapcsoltam, Windowsban is minimumon van, és mégis túl gyors. Valami ötlet esetleg?

2013. jan. 14. 13:45
 1/3 anonim válasza:

ha tudod, akkor szedd le a DPI-t.

Masreszt kerlek ne irj olyat, hogy gyors az erzekenysege.

A kocsinak sem gyors a fordulatszama.....

2013. jan. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Linket tudsz adni? Mivel elég tág körben dob ki találatokat a DPI-re a google...
2013. jan. 14. 14:41
 3/3 A kérdező kommentje:
Feltettem egy progit is Mouse Speed Switcher a neve, abba is levettem de semmi. Pontosabban mi kor levettem ott vagy a vezérlőpultban, a windowson belül lassú is az egérmozgás, de játékban változatlanul gyors... Kérem valaki segítsen, örök hálás kísérné utján ;)
2013. jan. 15. 13:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!