Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet a top eleven...

Hogyan lehet a top eleven futballmenedzser facebook-os játékban? (többi lent)

Figyelt kérdés
Hogy lehet a szponzorok közül mást választani? Mert csak a legelsőt lehet ami az egész szezonra szól. De viszont a másik 3 az zárolva van de nem írja hogy a szint miatt. Hogy lehet feloldani azokat?
2013. jan. 13. 10:20
 1/3 Bandicz Béla válasza:
Gondolom,az történhetett,hogy elhamarkodottan kiválasztottad az elsőt,ezért a szezon végéig már nem változtathatsz.
2013. jan. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha eléred azt a szintet amelyiktől már feloldva van, onnantól tudod választani! Azt nem tudjátok esetleg, hogy kupa meccs pénzt hogyan kapunk? mert valakinek 1,5 M, nekem meg 60K és kupát is nyertem!
2013. febr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem írja hogy hanyas szintől érhető el.

Am nem tudom hogy mennyit ad, de megtudod nézni a ranglistánál, hogy top passzoló,..., és ott mellette vannak még ien funkciók ahol megnézheted hogy mennyit ad ha bizonyos helyezést érsz el.

2013. márc. 5. 18:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!