Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mitől akadozhat egy játék még...

Mitől akadozhat egy játék még akkor is ha bőven megfelel a követelményeknek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 15:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Mitől akadozhat egy játék még akkor is ha bőven megfelel a követelményeknek a gépem?
2009. aug. 28. 15:20
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egy olyan virusod van, ami maximálisan kihasználja a processzorodat. ellenőrizni tudod ezt a windows task manager-nél(ctrl+alt+del) Ha a processzorod 100%-osan ki van használva, anélkül hogy bármilyen program el lenne inditva, akkor biztos, hogy virusod van. Én eddig csak formatálással tudtam megszabadulni tőle, de lehet van rá más módszer is, esetleg egy szuper antivirus... 4 év múlva ha akarod elárulom, mert remélem addigra befejezem a számitástechnikát:)) most fogok kezdeni.:)

Na de az is megtörténhet, hogy a videokártya illesztőprogramod nincs-, vagy helytelenül van felinstalálva. Keresd meg a videokártya illesztőprogramának lemezét, jobb klikk a saját gépre, properties, hardware, device manager. Ha baj van a videokártyának a működésével, meg fog jelenni egy kis sárga háromszög, benne egy felkiáltójel. Ráattintasz duplán, reinstall driver, adsz egy pár next-et, és már kész is:) ha nem, töltsd le a netről a program legfrissebb verzióját, és instaláldd azt fel. Én ennyit tudok segiteni:) ha egyáltalán jelent ez számodra segitséget:) sok sikert.

2009. aug. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja és azt elfelejtettem, hogy ellenőrizd a merevlemezt, ne legyn túl tele, mert az is okozhatja a lassúságot és az akadozást. Ilyenkor túl kicsi a virtuális memória, és jobb, ha több helyet szabaditsz fel a gépeden:) na helo
2009. aug. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
vagy a játék hibás, vagy a géped lassú
2009. szept. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!