Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek LoL-ba Rengar...

Szerintetek LoL-ba Rengar most mennyire erős?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy Rengar-t megéri még megvenni?Vagy inkább vegyek mást,és ha igen akkor kit ajánlotok?

2013. jan. 9. 21:04
 1/5 anonim válasza:
Gyenge. Kappot egy kis buffot, de nem számottevőt. Jelenleg az AD assasinok az erösek, főleg miden. Talon, Kha'Zix, Zed stb.
2013. jan. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

gyenge ?

Full rage-el 1hiteltem 1es szinten sorakát , late gameben is a tankon kivül mindenkit max 3 hitel

2013. jan. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most akkor jó vagy nem?:D
2013. jan. 10. 08:58
 4/5 anonim ***** válasza:
hát nem tudom hol gyenge rengar... igaz hogy kapott nerfet (dianaval együtt) de már stabilizálták (vagy fogják.. nem tudom pontosan), a riot sokalta a nerfet rajta..(megjegyzem szerintem azzal a nerffel is hihetetlen erős volt...) Én azt mondom megéri megvenni, könnyű focus az ad carry vagy az ap carry...
2013. jan. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hidd el, gyenge. Az, hogy az előttem szólók képesek lvl30 alatt, vagy 900 ELO-n ownolni vele, nem számít semmit. A legnagyobb ereje abban rejlett, hogy full tanknak épitve, max ez triforce-szal kb megölhetetlen volt a healje miatt, és rohadt sokat sebzett.
2013. jan. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!