Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rome: Total War. Tudnátok pár...

Rome: Total War. Tudnátok pár tanácsot adni a kezdetekhez?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagy stratégiai játékos, de megvettem eredetiben a Rome: Total War-t. Tetszik a stílusa, a hangulata, főleg a zenék! Elkezdtem a tanító módot, de nekem hirtelen nagyon tömör volt, és összevisszaság: Felidegelt h nem lehet menteni, ezért már kétszer is kiléptem, mert el kellett mennem a géptől. Nincs kedvem újrakezdeni, s pár dolgot még mindig nem tudok. Pl Hogy lehet effektíven pénzt szerezni? Milyen egyszerű dolgok vanank amikre figyeljek? Csak apró dolgokra vagyok kíváncsi, a többit majd kitapasztalom : ) Köszi ha valaki ír
2013. jan. 9. 19:53
 1/3 Viktor147 válasza:

Én a Total War Medieval 2-vel tolom. A lényeg szinte ugyan az csak a kor más. Bányákat és mezőgazdaságot kell kiépítened így szerzel pénzt + a kereskedelemből is tudsz keresni (piac)

jobb alsó sarokban találsz elvileg egy aranyos korsót ott tudod megnézni h a jelenlegi kör végén mekkora hasznod lesz ill. már - ban vagy e.

A seregre figyelni kell ne gyárts tól sokat mert nem tod fenntartani. Nekem is időbe telt mire megtanultam :)

Azzal is toltam de ez az újabb verzió jobban bejön.

A mentésre abban nem emlékszem hogy volt azon. Remélem segítettem.

2013. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van mentés a játékban. Az "escape(esc)" gomb megnyomása után látod a "save game"-t nyomj rá és válassz neki mentési nevet. De ez csak a story módba működik.
2013. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ Viktor147, így kicsit világosabbá vált a dolog.

Még csak az oktató móddal játszottam, ami lényegében olyan mint a kampány csak egyszerűbbb, ott nem volt mentés sajnos.

2013. jan. 9. 22:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!