Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit jelent az "OP tank" fogalma?

Mit jelent az "OP tank" fogalma?

Figyelt kérdés
A World of tanksban sokan a KV 1S-essel játszanak, mert az OP tank. Nem értem hogy mi az ? A valódi tankoknál is láttam ilyen jelzőket, hogy ez a fajta, meg az az OP tank. De mit jelenthet?
2013. jan. 7. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem overpowered, vagyis túl erős, saját kategóriájában mindenkit legyőz
2013. jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

world of tanks-ban overpowered jelent ami azt jelenti hogy erősebbnek gondolják a többi azonos szintű nehéz tanknál.

Ez persze nem igaz, mert a tankok balancolva vannak.

2013. jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nyugodtan lehet igaz, teökéletes balance nem létezett és nem is fog soha :D
2013. jan. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Most akkor azért játszanak OP tankkal, hogy győzzenek. Legyen játékélmény ? Vagy kreditet gyűjtenek?
2013. jan. 7. 22:56
 5/10 anonim ***** válasza:
nincs olyan hogy op tank.
2013. jan. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az "original poster" vagyis a témaindító tankja egy fórumban.
2013. jan. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés szerintem nem a hadsereg, hadvezetés témába tartozik hanem inkább pc vagy játék részhez. Amúgy a KV-1S szerintem nem nagy szám. Simán kilőhető.
2013. jan. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tiereknek megvan a maga OP tankja, a PZ 4 gyengítése óta a KV-1 a legerősebb tank az 5 ösök között. Szóval vannak OP tankok, de most mert olyanod van nem feltétlenül fogsz nyerni. Mert ha nem tudod kihasználnia tank erősségeit és a többinek nem tudod a gyengeségét egy OP tankkal a kezedben is lealáznak. Jó ballanc ahogy feljebb írták nincs és nem is lesz, főleg, hogy az orosz fejlesztők a saját nemzetüket jobban szeretik eddig a game szerint:D
2013. jan. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy pl miért játszanak olyan sokan a KV 1S-el ? Mert OP tank ? Általában mindenki a 10-es tankkal szeret játszani. Úgy megy mindenki hogy 10-es tank + premium 8 vagy mezei 5-ös farmolásnak.
2013. jan. 8. 15:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondolom azért mert fejlesztenek és épp ott járnak és mivel jókat hallottak róla nyilván abba az irányba fejlesztenek. Mindenkinek más a stílusa.
2013. jan. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!