Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki tud segiteni nekem a Star...

Ki tud segiteni nekem a Star Wars republic at war nevü játékban?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám,hogy elkezdtem a galactic conquestet, és a köztársaságot választottam,de nem tudom melyik bolygón kell a tech levelt felfele tolni....megnéztem minden bolygót de nem találtam.Aki tudja az kérem segitsen.

#Star Wars #republic at war
2013. jan. 6. 23:48
 1/3 anonim válasza:
Hát.. először is Republic at War nincs, csak Empire at War. Max ha szedsz hozzá modot. Na de nevermind. Rég játszottam vele de Tech levelt asszem nem lehet fejleszteni, csak Instant akcióba. Ha mégis akkor valamelyik főfejest mint Grand Moff Tarkin, Darth Vader, vagy az Uralkódot kell egy olyan jelentős bolygóra szállíttatni mint a Coruscant. Lényeg hogy fejlett legyen. Legyen rajta kutató állomás, az a legfontosabb.
2013. jan. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben,kipróbálom,én leszedtem a modot hozzá,így már szinte külön játék Republic at War néven,mivel galactic counquest-et játszok,így elég nehéz mert a gép elég szépen foglal tőlem is,de a gép tudja hogy kell Tech levelt tolni felfele én meg nem és egy idő után nagyon bedarál :D
2013. jan. 31. 01:41
 3/3 Ruin válasza:
A republical corusanton építs resreach factilyt és ott.
2013. márc. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!