Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Na Aion-on játszik valaki?

Na Aion-on játszik valaki?

Figyelt kérdés
Valaki játszik innen tiamat szerveren NA verzión??34-es vagyok.Régiót és magyar ismerősöket keresek hogy jobban tudjak fejlődni mert egyedül nem valami jó.
2013. jan. 6. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
innen europabol nem sokan jatszanak ott a nagy ping es az idoeltolodas miatt, orulj ha talalkozol 20 magyarral /szerver
2013. jan. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nincsenek sokan, de véleményem szerint sokkal jobb mint az EU. Ez-n csak akkor maradsz talpon ha kicsengetsz több ezret havonta!
2013. jan. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem laggolok, csak nagyon ritkán.
2013. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#2, Eu-n nem kell ezreseket fizetni, jatekpenzert is vehetsz gold packot

tenyleg jobb a NA szerver de rengeteg veteran europai jatekos kiprobalta mar a NA-t es abbahagytak a jatekot, a pvp-t elfelejtheted ha 150-nel nagyobb a pinged

2013. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én hiába farmolom... meg lenne rá a pénz, de mellette más cuccot nem tudok venni
2013. jan. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor valamit rosszul csinalsz, es mit venni? minden szintlepesnel kapsz surveyt, a teleporteren kivul semmire nem kell kolteni
2013. jan. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lv 46os vagyok és cleric.. már ilyenkor nem nagyon kapok használható cuccot. Kaptam 100db mithrillt ha jól emlékszem és ennyi. Gondolkodom, hogy újra kezdem és lv 60ig meg sem állok, hátha eye-ben szerzek pénzt, de még oda soha nem jutottam el, szóval nem tudom biztosra, hogy tudnék e szerezni ott elég sok pénzt.
2013. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

46on mar nem kapni kell hanem szerezni, pl steel rake ben

meg ott a dredge ap-ert, pofonegyszeru kiszedni a coliseum cuccokat, folosleges fegyver/pancelra penzt kidobni mig szintezel

2013. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat maradtam az na-nál.Eu jobb lenne a kevés ping miatt de nem jó az hogy szinte semmit nem tudsz csinálni ha nincs ilyen tagságod.
2013. jan. 8. 22:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!