Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek megéri megvenni a...

Szerintetek megéri megvenni a Sims 3 alapjátékot?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez a játék, de ha így jobban belegondolok 9000 forintot nem ér meg. Mik azok az érdekes, extra dolgok amikért érdemes lenne megvenni? Kíváncsi vagyok a válaszaitokra. 14/L

2013. jan. 5. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam-olvastam hogy ha netről töltesz le kiegészítőket és az alapjátékod sem eredeti, akkor néha nem lehet telepíteni a kiegészítőt, ezért ajánlott h minimum az alapjáték eredeti legyen. Nemtom mennyire igaz, nekem nem eredeti, mégis működik kiegészítőkkel rendesen.
2013. jan. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6000Ft legolcsóbban bontatlanul, nem 9000.
2013. jan. 6. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Thunderfairy ***** válasza:
Inkább tőltsed le valahonnan és utána tegyél fel kiegészitő lemezeket is. Ajánlóm a kővetkező kiegészitő lemezeket: Természetfelleti erők, világ kőrűl, nemzedékek.
2013. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig semmit mondó válaszokat, valaki legyen szíves írja le a Sims 3 mellet lévő érveit :)
2013. jan. 6. 16:21
 5/6 anonim ***** válasza:
nagyon jó, mert kiélheted magad rajta. pl. ha dühös vagy, akkor rosszul bánsz az embereiddel és ez az egyetlen hely, ahol azt csinálsz amit akarsz! :) és már a legújabb kiegészítő sem 9000 forint.szerintem járj körbe néhány boltot, mert az alapjáték kb. 3000, ha nem kevesebb. ;) szerintem megéri!
2013. jan. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A játékról nézhetsz videót és eldöntöd tetszik-e, ennyi a kérdésre a válasz, ha a többi felesleges volt akkor nem sok értelme volt kérdezni.
2013. jan. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!