Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud olyan kamionos...

Valaki tud olyan kamionos játékot PC-re? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Olyan kamionos játék kellene, ami hasonlít az Euro Truckra, illetve van hozzá multiplayer, mint a King of The Road-ban???

Ja és Multiplayer olyan kellene, amiben van AI, vagy másképpen bot. Tehát olyan a játék multiplayeren, mint a Singleben. olyasmi kellene!!! Ha valaki ismer ilyet, akkor kérem irja le.



2013. jan. 5. 13:29
 1/8 anonim válasza:
BIG RIGS...ne hagyd ki!
2013. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Megnézem!!!

Ja és pontozok mindenkit, ha olyat mond, ami a leirtakban szerepel, vagyis ami kérek.

2013. jan. 7. 14:33
 3/8 A kérdező kommentje:

Amugy öö bocsi csakhogy én nem versenyzősre gondoltam, hanem szállítgatósra.

Ja és ezt ajánlom neked:

http://www.youtube.com/watch?v=x-ksexeTxsE

2013. jan. 7. 15:02
 4/8 NAMBLA válasza:
Hát nekem meg van a Scania Truck Driving simulator csak sajnos azt nem lehet multizni de szállítani kell benne fuvarokat magyar a játék van benne sofőrverseny de az nem igen jön be aztán veszélyes fuvarok. Nézzd meg és ha kellene a köd azt meg tudom adni és garantálom hogy működni fog.
2013. márc. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 NAMBLA válasza:
és ha kellene a KÓD bocs elírtam
2013. márc. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
szerintem a 18 Wheels of steel sem rossz, nekemaz a kedvencem..abból is az american long haul
2013. aug. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Euro Truck Simulator2 a legjobb
2013. aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 magyarkrisz10 válasza:
Euro Truck Simu7lator 2
2015. júl. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!