Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hack and Slash játékok (? )

Hack and Slash játékok (? )

Figyelt kérdés

Meg szeretném tudni ,hogy melyik Hack and Slash játék lenne a tökéletes számomra , talán csak a PoP-ot játszottam eddig ,és most szeretnék valami újat.

ami fontos:


- Legyen benne sok platformer rész (mint ahogyan az új DmC -ben (január 15 - > megjelenési dátum) , tehát ne videók vezessenek át egyik helyről a másikra , nekem kelljen futkosni , rohanni , legyen jó a platformer része a játéknak


-Legyen jó a story


-Ne legyen perverz a játék ( most itt a Bayonetta -ra gondolok )


- a játékzene legyen jó , ütős , ne egy kínai csaj ordítozzon , magyarul: ne olyan mint a Bayonettaban



(egyébként nem utálom a Bayonetta- t csak ez a 2 dolog zavar benne , de nagyon ,amúgy egy nagyon jó játék szerintem)


Jah és elérhető legyen Xbox 360 -ra.


Előre köszönöm a válaszokat :)



2013. jan. 4. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Te aztán feladtad a leckét :)

Találtam számodra valamit:

http://www.youtube.com/watch?v=_n1Ma9LjaFU


A Dark Messiah of Mighi and Magic-et tudom ajánlani. Iszonyat jó. De ezekből te válogass, kedved szerunt.

2013. jan. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ ment a zöld kéz
2013. jan. 29. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!