Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell a sims 2-ben az...

Hogyan kell a sims 2-ben az alapjátékra a kiegészítőket fel tölteni?

Figyelt kérdés
Le van töltve egy házi álatok kiegészítőm és fel van töltve a játékra egy konyhai és fürdőszobai lakberendezési cucok de a házi állatok kieg. nem tudom rátenni

2013. jan. 4. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Az szokott lenni általában, hogy a kiegészítőket a megjelenésük sorrendjében kell a gépre telepíteni. (Nekem is ezért kellett leszednem a házi kedvenceket, hogy rátudjam rakni az éjszakákat.) Lehet, hogy nálad is ez a probléma, mert a konyhai és fürdőszobai cuccok csak a házi kedvencek után jelent meg. Úgy hogy próbáld meg: leszeded a gépről azt ami fenn van, rárakod a házi kedvenceket és úgy vissza konyhai, fürdőszobás cuccokat. De! Fontos, hogy csinálj egy biztonsági mentést különben amit eddig csináltál eltűnik. Remélem segíthettem :)
2013. jan. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
és egybe lehet tenni a kiegészítőket tát pl az évszakok és a házi kedvenc kiegészítő egybe hogy tudjon minde a kettő egyszerre működni ??
2013. márc. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!