Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért akad bármilyen grafikán...

Miért akad bármilyen grafikán a GTA IV a gépemen?!

Figyelt kérdés

AMD FX-6100 processzor

Sapphire HD 7870 videókártya

8GB 1600MHz memória

Win 64bit

Valaki segítsen ezügyben!



#GTA4akad
2013. jan. 2. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért mert akármennyire van meg a gépigény neked meg erős gép,akkor is rossz mert nagyon rosszul optimalizált játék PC-re. Nekem is ilyen gépem van és a legalacsonyabban van minden, a felbontás a leggagyibb és még ìgy is kevés FPS-el megy :S Szedd le hozzá az 1.0.7.0 patchet(legújabb),hátha segít valamit.
2013. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a tippet :)
2013. jan. 2. 22:02
 3/8 A kérdező kommentje:

És még valami:

Létezik olyan program amelyikkel megtudom nézni ,h nekem melyik jármű hogy néz ki?

2013. jan. 2. 22:03
 4/8 anonim válasza:

Na az van,hogy nekem is lagolt a GTA IV pedig eredetibe volt meg most,hogy leszedtem a patcht úgy megy mint a kis angyal szedd le hozzá és nem lagol hidd el [link]

a másik meg szerintem ilyen program nem létezik max olyan amivel kocsit tudsz berakni annak a neve pedig SPARK IV

2013. jan. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a linket :)

olyan programra gondoltam amivel eltávolítani tudok modokat...

2013. jan. 3. 15:19
 6/8 anonim válasza:
mint pl: LCPDFR? hát amikor telepítetted a módot akkor a telepítés mellett szokott lenni Uninstall is vagy ha nincs nézd meg youtebe-on szuperzsaru csatornáját ő foglalkozik ilyenekkel az egyik videójában biztos benne van:) http://www.youtube.com/user/szuperzsaru
2013. jan. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. jan. 3. 19:04
 8/8 anonim ***** válasza:

A pach miatt szaggat. én feltettem a 1.0.6 os javítást és nem tudok szabadulni ettől a problémától hiába uninstall újrateleít.

Pedig Notbookról toltam 1hétig 2 Gb rammal 2.3mas cpu val úgy hogy nem szaggatott majdnem full grafikán.

De mióta feltettem azt az update xart azóta nem tudok játszani úgy húz nekem is. Gondolom letöltött verzió ottis?!

2013. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!