Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassins creed 3 működne?

Tomark kérdése:

Assassins creed 3 működne?

Figyelt kérdés

Van egy acer aspire g4750 notebook/ultrabookom.

[link]


itt egy link hozzá, hogy miket tud? szerintem nem rossz teljesítmény, de vajon az ac

ssassins creed 3-mat minimum grafikán laggolás nélkül vinné?

és ha ezt nem viszi, akkor maximum melyiket viszi. az 1 megvan nekem és inimum grafikán laggolás nélkül fut.

válaszokat előre is köszi



2013. jan. 1. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálkozhatsz vele, de akkor grafikát minimumra, és a felbontást is vedd le. Elvileg mennie kéne, de nem tudom mennyire laptop barát a játék :D
2013. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi
2013. jan. 1. 20:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt nekem is vagy megspórolt 150ezrem amibol nem laptopot vettem pedig szerettem volna mert könnyen hordozható minden kényelmes de ahoz hogy laptop legyen és eros is arra még több kellene és annyim nem volt,amugy szeretem a játékokat Assassins Creed a kedvencem közuluk természetesen a III-as és a laptop azért is rossz hogyha eros is megbirja a jatekot mindig gondos lesz a hütorendszere hamar tulmelegedhet sok órányi játék után és ezáltal lelassul a Pc-ben már nagyobb hutorendszer elfér ugyebár igy jól huti a gépet és nem lassul be.Már kicsit ez hulyen jött ide de ha inkább játékra kell a gép ne laptopot vegyél a jövobe:)
2013. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vagyis a penzbol egy jo Pc-t raktam ossze amin elég jól mennek a játékok nem azt mondom tökéletes full grafikán habár megy de azért laggol nem hatalmasat de elég hogy felba*a az idegeket xd ezért lejjebb vettem de igy is jó a játékélmény mivel nema legkisebben van hát ott már tényleg nagyon szar:(((
2013. jan. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Evel arra akartam kilyukadni hogy laptopra nem a legjobbak a játékok oda már erosek kellenek meg jol felszereltek amik drágák:(
2013. jan. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!