Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 kiegészítők? Bővebben...

Sims 3 kiegészítők? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Kaptam karácsonyra egy eredeti Sims 3 alapjátékot, fel is telepítettem, de csak Origin fiókkal lehetett feltelepíteni a játékot, mert ugyebár eredeti... Próbáltam leszedni netről ruhákat, hajakat stb. amit ugye downloads mappába be tudtam rakni, mikor le volt töltve a játék még régebben... most ezt hogy tudom megoldani? Mert próbálgattam ilyen mappát csinálni, mivel nem volt, de semmi... gondolom az eredetisége miatt? Van valami módja ezeknek, vagy ne is próbálkozzak, mert eredetihez nem lehet? Illetve, ha letöltök valami játék kiegészítőt, pl Vár a színpad, akkor azt hozzá fogom tudni telepíteni? Bocsi a sok hülyeségért, csak még nem nagyon értem, mi hogy van. :D Aki tud segíteni, annak előre is nagyon köszönöm!!! :)

2013. jan. 1. 16:50
 1/2 anonim válasza:
Olvastam, hogy próbáltál letölteni ruhákat de én azt tanácsolom hogy inkább ne tedd mert nekem valószínűleg ettől fut hibásan a játékom
2013. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaaa, értem :S Akkor az király... :S Na mindegy akkor marad a kiegészítő lemez :/ :D Köszi a választ!! :)
2013. jan. 17. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!