Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Xbox LIVE megosztható?

Az Xbox LIVE megosztható?

Figyelt kérdés

Szóval van egy Xbox360-unk, és mindenkinek van saját account-ja, meg van LIVE aranytagságunk is..

De a LIVE csak az egyik accountra megy rá, és csak azon lehet multiplayer-rel játszani.Meglehet osztani a LIVE-t úgy, hogy mindenki használhassa a multit?



2013. jan. 1. 13:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy időben csak egy gépről lehet ugyanazzal az accal feljelentkezni Livera.
2013. jan. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én úgy értem, hogy ha egy acc tud multizni, akkor a másik is tud multizni egy másik accról ugyanazon a gépen.
2013. jan. 1. 14:05
 3/13 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálni. Az semmibe sem kerül.
2013. jan. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De Nem.... A gold, az az ÉN acc-omon van. Tesóm is akar a SAJÁT acc-án játszani MULTIBA de mivel az én accomon aktiváltam a goldot ezért csak én tudok. érted? :D
2013. jan. 1. 14:14
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi értjük. Ezek szerint te is. Akkor mi a kérdés?
2013. jan. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hogy tudom megoldani azt, hogy én, és a tesóm is gold-ba legyen?
2013. jan. 1. 14:30
 7/13 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy mind a ketten külön vesztek goldot...
2013. jan. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Fasza...
2013. jan. 1. 14:46
 9/13 anonim ***** válasza:

Azt nem vágom hogy mért nem csináltok egy accountot?

Úgy egyszerűbb nem?

Megosztani csak úgy tudod hogy együtt játszatok hogy ha te a sajátodon bejelentkezel és ott pl. Black Ops 2-be ő behoz egy másik kontrollert és akkor felajánlja hogy jelentkezzen be és akkor a guestre(Vendégre megy) és úgy játszik mint te azaz úgy nézne ki mint hogy ha 2 ugyan olyan accod lenne.

Külön acc meg tök hülyeség hogy egész család másik accon,úgyse együtt toljátok szóval hülyeség volt ezt megcsinálni,inkább 1 acc és mindeki azon.

2013. jan. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De Single game-hez kell külön acc egyes játékoknál..
2013. jan. 2. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!