Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a játék neve?

Mi a játék neve?

Figyelt kérdés

Volt egyszer egy játékom még kissebb koromba kaptam valamelyik PC-s ujsághoz. Az volt a lényeg hogy volt egy 4 kezű kutya aki mindig cigizett, egy ember akinek egy fekete ruhája volt és siklani tudott vele meg egy professzor.

Az első pályán ezt az embert küldték le egy ilyen bázisra vagy mire ahol ölnie kellett ilyen nagy dögöket. Aztán a proffal meg a kutyussal is menni kellett volt vagy 10-12 pálya. Még arra emlékszem hogy volt egy olyan pálya amikor a proffal kellett menni és a házunk vagy bázisunok jöttek ilyen lények. Nagyon érdekes volt és vicces, teli volt humorral. A végén meg valami nagy, talán békát kellet legyőzni, ebbe nem vagyok biztos, aki lenyelt és a szívét lehetett lőni. Olyankor ott volt már a Prof a kutya meg az ember is. Nagyon szeretném megint kitolni de sajnos seholsem találtam, ha valaki tudja írja meg légyszíves a nevét.



2012. dec. 31. 18:23
 1/1 anonim válasza:

MDK / MDK2

(Murder Death Kill )

2012. dec. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!