Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban a világvégénél...

Minecraftban a világvégénél milyen kordináták vannak?

Figyelt kérdés
x: , z: stb...

2012. dec. 31. 15:23
 1/10 A kérdező kommentje:
Már utána néztem, de azt irták, hogy a Farlands a világvége, de láttam több videot ahol tényleg a végénél voltak, mert nem lehetett tovább menni, gravitáció sem volt, a redstonok is nagyobbak lettek stb...
2012. dec. 31. 15:28
 2/10 anonim válasza:
0%

Ez marhaság a Minecraft világa végtelen amiket láttál az csak

vagy animáció vagy editor vagy mindkettő

2013. jan. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Csak ha kiütöd a bedrockot akkor ott a világvége.De máshol ahogy az előttem válaszoló mondta a minecraft világa vízszintesen teljesen végtelen.

(Ha nem hiszed próbálj elmenni oda soha az életbe nem fogsz a világvégére kilyutni max elfogy a gépeden a hely mert 15GB-ot fog foglalni a mapp. :D )

2013. jan. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Előzők: nem.


A kérdezőnek igaza van részben. A minecraftnak csak VOLT olyan hogy a világnak a szélén vagy. Valóban Farlands-nek hívták őket. De ez csak 1.7.3-ig volt mert utána ki lett belőle véve. Még van is youtuben egy csomó videó a farlandsről és ha nem hiszitek a Minecraftwikiről is belinkelem: [link]


Idézek is: The Far Lands were the area that formed the "edge" of the "infinite" map in versions prior to Beta 1.8


Akik angolul nem tudnak: A Far Lands egy olyan hely ami a végtelen map "szélét" képezte.


még 1-et idézek:

walking to there from the center of the map would have taken approximately 820 hours (or 34 days). Instead, a level.dat editor could be used to teleport the player there. Röviden magyarul: 34 napig kéne folyamatosan gyalogolnod hogy elérd a Far Lands-et


The boundary between the normal map and the Far Lands (defined by when the map started generating the distorted terrain) occurred at X/Z of ±12,550,821.

The hard limit where chunks are overwritten is at X/Z of ±34,359,738,368, which is about 23% of the distance from the Earth to the Sun. At X/Z of ±2,147,483,648 (crashes at 2,147,483,439), item positions, mob pathfinding and other things using 32-bit integers will overflow and act weirdly, usually resulting in Minecraft crashing.


Ez is bizonyítja hogy nem lehet gyalog odajutni ha csak nincs valami nagyon jó géped. Nem csak az idő amég odajutsz de a mielőtt odaérnél becrashel a minecraft vagy b*szottul belaggolsz.

2013. jan. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor jól tudtam, de már néztem tutorialt, hogy hogyan juthatnék el a világ végére és van egy cheat/parancs "/tp 29999999 100 0" ezzel el tudsz jutni a végére, de nem a Far lands-ra, a vége annál sokkal tovább van. És annyi a vége, hogy nem tudsz építeni, rombolni és ki tudsz esni a világból, de a vég előtti részen furcsa "jelenségek" vannak: a Redston megnagyobbodik és a működése is furcsább, a Pistonnal is van valami, meg még vannak dolgok, szóval a Minecraft világ NEM határtalan. ;)
2013. jan. 4. 13:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Na Máté te tényleg egy pro minecraftozó vagy elismerésem ezt még én se tudtam a minecraft-ról. :)
2013. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

x/z: 30000000+

1.3-ig lehet ennyit beírni

Én is voltam ott és röviden: :OOO

2013. márc. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Prometheus1 válasza:
A világvége /tp neved 2999999 100 2999999
2014. márc. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 com.mojang.epercraft válasza:

A világ végére el tudsz jutni egy parancsal

a parancs: /tp [a neved] 29999999 ~ 29999999

2018. febr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Liszák Botond válasza:

Ha a világ végénél is tovább akarsz menni, az csak a Beta verziókban lehetett eljutni úgy, NBT editiorral. A webhely címe: [link] .

Úgy kell csinálni, hogy bemész ebbe a mappába:

C:/Users/[Felhasználónév]/AppData/.minecraft/saves/[világ neve], aztán a Level.dat fájlt be kell másolni az NBT editiorba, és ki kell nyitni a Data>Player>Pos.

Azt nyisd ki, és álítsd át így: x:12555600 y:130 z:12555600. Ha megvagy, akkor a Nyomj a Save gombra, töröld a régi level.dat fájlt, és másold be az újat. Ha belépsz a világba, meglátod, sikerült :).


Figyelem! Ha nem akarsz nagy laggot minimum(!) 8GB-s RAM (Random Acces Memory) kell!!!

2018. szept. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!