Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360-re játék winchesterről?

Xbox 360-re játék winchesterről?

Figyelt kérdés
Hová kell menteni a gamet a HDD-n és hogy?

2012. dec. 30. 07:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha eredeti: mikor indítanád a játékot, ne az A-t nyomd, hanem mást (alul kiírja hogy Details és azt), és ott már ott van hogy install.

Ha nem eredeti: RGH-hoz nem értek, flash-nál lásd 1. pont (de inkább vedd meg)

2012. dec. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Berakod a lemezt elindul a játék normálesetbe vissza mész a dashboardhoz,rámész a játékra mint ha elakarnád indítani, "X" gombot nyomsz,(game settings v mi)

és install ott lesz ha nem lesz egyből az install ott akkor a my gameshez dob ott rámész arra a játékra nem "A" gombot nyomsz hanem megint "X"-et

akkor biztos ott lesz már h install,feltelepíti kérni fogja utána is a lemezt az elején olvasni fogja,de lemez nélkül nem indul.

Kevésbé melegszik csöndesebb lesz,és nem koptattja az olvasófejet.

2012. dec. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem :) első válaszolo: flesselt a gépem, 2 év alatt közel 130 gamem van, 2.0 és flass van rajta, de az év végi gamek csak 3.1en lehet kiírni és ha meg is csinálok a régi gameket nem bírom használni. És ez így már sok pénzügyileg, és az eredeti fifa euróval jártam úgy hogy kiiktatta a flest, vagyis akkor ugyan ott vagyok:)
2012. dec. 30. 13:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!