Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van/lesz valamikor ilyen...

Van/lesz valamikor ilyen játék? (többi lent).

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok mint a Sword Art Online anime. Félre ne értsetek, nem az kell, hogy abból legyen játék, hanem ilyen felépítésű. Tehát, hogy vannak pályák és a végén erős bossok. Semmi köze nem kell, hogy legyen a SAO- hoz csak ezzel könnyű volt elmondani.

Ja, és ha lehet akkor inkább RPG jellegű legyen.



2012. dec. 29. 01:21
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Hát előfordulhat, de kevés az esély rá. Ilyenek csak az MMORPG-ben vannak, ezek az ilyen szintek, és a végén a szintlépő ellenfél. Viszont ha lenne, kipróbálnám, bár nem szeretem az ilyen MMORPG-seket. (még nem játszottam velük, de senki nem akarja megmutatni, hogyan kell >.<)

Én viszont ezt a sisakos dolgot próbálnám ki XD milyen jó lenne már :D

2012. dec. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Mennyél inkább wowozni , akkor megtudod mi az az mmorpg , bár lehet nemfog tetszeni , mert itt nem billeg a nájtelf asuna csöcs .

Amúgy mint láthattad a sao még az animében is 1 kamu volt .

Ilyen minden mmorpg , csak x szintenként kell bossoszni kiegek után.

2012. dec. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ahogy látom nem értettétek a kérdést. Én magasról leszarom, hogy SAO, vagy nem SAO. Még csak online MMORPG- nek sem kell lennie. Nekem az is elég lenne, hogy RPG (role playing game), ami több szintre van osztva és szintek végén egy boss.


Én játszottam WoW on több mint 2 évet. (Az eredeti fizetősön). Játszottam a TEAR- val is 1 hónapot és megvettem a Guild Wars 2-t is. Én az MMORPG- k nagyrészét kipróbáltam, de hogy mondjak pár ingyeneset is: Shaiya, Solkroad, 4Story, Metin2, C9, RaiderZ, Runes Of Magic, Perfect World, Forsanken World, MU Online, Dargon Nest, Seven core stb. Ezekre emléksze, hogy játszottam, de volt több is.

2012. dec. 29. 17:44
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Értem én de ez 1 fikció , ilyen RPG nincs .

De gondolj bele még mmorpgnek se lenne előnyös ...

Maga a szintenkénti játék nekem is jól hangzik , csak sok értelme nem lenne .

2012. dec. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nekem mondjuk MMORPG- ben hátrány lenne, mert akkor valószínűleg úgy lenne, hogy amint kiviszik akkor mehet előröl az egész. Tehát akkor akik hamarabb kezdik, vagy akik veszik pénzért a sok bonus itemet azoknak sokkal nagyobb előnyük lenne. Én eddig talán 2x költöttem egy játékra a megvásárláson kívül.
2012. dec. 29. 18:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!