Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fan WOT gamer segítsen már...

Fan WOT gamer segítsen már nekem, nem tudom hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Wolrd of tank játékban lenne nekem olyan hogy nagy csalódás ért nekem a Tier 6 Hellcat, ami nem kicsit veszteséges vele játszani free játékosként! Olyan TD ajánljatok már (ha lehet) tier 6-ig ami free játékosként maga a tank javítás +lőszer nem veszteséges, még ha egy járművet se lőttem ki a meccs alatt. Sajnos időm erre vesztegettem a nagy semmiért, és nem szeretném ezt a szar érzést újra átélni!:D Szóval amerika TD ág kilőve (orosz,német,francia) jöhet csak szóba!


Értékes segítségért megy a zöld!


2012. dec. 28. 22:11
 1/1 A kérdező kommentje:
Jah megjegyezném hogy tier 6 vagyok hajlandó elmenni, utána tudom hogy premium szükséges nagyobb tankok fenntartásához, de addig ilyen szinten szeretném elütni az időt amíg lesz rá keretem fizetni! Szóval ezzel tisztában vagyok.
2012. dec. 28. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!