Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San Andreasban, ha letöltü...

GTA San Andreasban, ha letöltünk egy modot, akkor az a multiplayerben is látszani fog?

Figyelt kérdés
És ha látszani fog, akkor zavaró?

2012. dec. 28. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:

A mod az alapjáték objektumait vagy beállításait módosítja (ha mondjuk egy kocsit raksz be). A multiplayer a single fájljait tölti be, tehát abban is látszik a hatás.


Vannak olyan modok amik single-ben mennek, míg a multit összeomlasztják, vagy erősen laggolnak, ki kell tapasztalni hogy melyik hogy működik.

2012. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ha ne adj isten például, mint az én esetemben már eleve van benne mód? De csak egy egyszerű taxi kocsi modról és új rendőr motor módról lenne szó... Legalábbis én eddig ezeket találtam, kb. 10 perce töltöttem le újra a játékot...
2012. dec. 28. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!