Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed 2 ebben a...

Assassin's Creed 2 ebben a küldetésében mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

Hali

Az AC 2-ben eléggé már a vége fele vannak olyan küldik amelyeket a térkép fehér( nem fekete) háttérben mutatja a felkiáltó jelet (!), 9 ilyen küldit kell megcsinálni, ezekből van 1 olyan ahol a hajón van egy célpont akit meg kell ölni, de nem szabad, hogy észrevegyenek. Sehogy se tudok oda jutni, hogy megöljem, nem találtam olyan helyet ahol pisztollyal kilőhettem volna :S

PC-re van meg a játék csak leírtam nem számít szerintem:)

Az is jó lenne ha csak 1 videót mutatnátok arról a küldiről :D


Előre köszi



2012. dec. 27. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:

A partól lelősz egy emberkét, akkor a páncélosok és a másik ott tartózkodó emberke is meglesi mi történt, gyorsan ugorj bele a vízbe úsz a hajó másik oldalához menj fel rá (de ne teljesen, hogy ne vegyenek észre, kapaszkodj),intézd el aki a közeledbe jön (húzd bele a vízbe, talán csak egyet tudsz nem emlékszem már rá annyira), várd meg míg látószögedbe kerül a célpont és gyorsan nyírd ki :D.


Tessék youtube: http://www.youtube.com/watch?v=S_zokz5o3-s

2012. dec. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen, sokat segítettél :)
2012. dec. 27. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!