Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elindul e a gépemen a Guild...

Elindul e a gépemen a Guild wars 2? (élvezhető minőségben)

Figyelt kérdés

Nem baj ha nem maxon van a grafika . De most már csak annyi dönti el a játék megvételét hogy elegendő e a gépem hozzá . Nem értek az összehasonlításhoz :D ezért szeretnék segítséget kérni benne.


Intel Core i5-2410M CPU 2,30GHZ

Nvidia Geforce GT 520M

4GB DDR3 Memory


2012. dec. 27. 11:31
 1/5 A kérdező kommentje:
[link] ez a játék gépigénye
2012. dec. 27. 11:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Több mint valószínű, hogy elviszi.
2012. dec. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szuper , köszönöm :))
2012. dec. 27. 12:20
 4/5 anonim ***** válasza:

elviszi, tobb mind elvezheto minosegben

de probaltad mar a jatekot? van ismerosod aki tolja? mert eleg sokan unalmasnak talaljak a GW2-t

2012. dec. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen van ismerősöm már a játékban . Rengeteg mmot kipróbáltunk már és először nem tudtam milyen , most mondta nekem hogy wowot letette és erre megy át és nagyon tetszik neki . Én meg nem szeretem a wowot próbáltam de nem tetszett . És hogy ez is kb hasonló , még kidolgozottabb is . Olvasgattam ma hogy ki melyiket miért tartja jobbnak rosszabbnak de nem hiszem hogy bajom lenne vele.
2012. dec. 27. 17:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!