Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » BATTLEFIELD 3 prèmium...

BATTLEFIELD 3 prèmium editiont megveszem akkor abban van egy sima cd-kulcs +1pèmium kulcs? Vagy egy kulcs ami egyben cs kulcs+premium?

Figyelt kérdés
a sima bf3 megvan nekem. kõszi minden valaszt

#battlefield.prèmium.cd.kulcs.3
2012. dec. 27. 11:10
 1/6 A kérdező kommentje:
cs helyett CD bocs
2012. dec. 27. 11:31
 2/6 anonim ***** válasza:
a prémium editionban úgytudom 1 darab kulcs van ami aktivál neked egy prémiumos battlefield 3-at, szóval igen, benne van az alap játék is
2012. dec. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ha meg akarod venni a Premium csomagot csak simán azt vedd meg. Az egy vékony kis doboz egy CD kulccsal, DVD nélkul.


[link]

2012. dec. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De arra vagyok kíváncsi hogy Editionnál 1 CD kulcs ami a CD-t aktiválja és egy Prémiumot aktiváló Kulcsot kapok még hozzá? Vagy 1 DB CD kulcsot ami egyből aktiválja vele együtt a Prémium cuccokat?
2012. dec. 28. 13:13
 5/6 anonim válasza:

Néztem egy csomó videót, a konzolokra 1 kód van(ps3, xbox360); a pc-s verzióra 2 kód van:


http://www.youtube.com/watch?v=b6NXwYvNUDE

2012. dec. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm !! :D
2012. dec. 28. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!