Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Regisztráció pou játékban?

Sophie23 kérdése:

Regisztráció pou játékban?

Figyelt kérdés
regisztráltam a poumat. ha így kilépek akkor később vissza tudok lépni? (hogy meg maradjon a pou, ne vesszen el a pénze, a ruhái, a kajái, az elért eredményei) ha be tudok lépni, akkor hogyan? segítsen valaki, nagyon megköszönném !

2012. dec. 27. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Vissza tudsz lépni természetesen Egyébként hogy érted a visszalépést? Kijelentkezés után? Mert ott úgy hogy beâllítások ott kidobja azt hogy ird be a mail címed utàna oda küld egy jelszót és utána azt kell beirni
2012. dec. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ige, úgy értem hogy kijelentkezés után vissza tudok-e lépni, mert az oké hogy küldd az e-mail címemre egy jelszót, ez meg is van, de utána hogyan tudok bejelentkezni? és nem fognak elveszni a cuccaim vagy az elért szintem?
2012. dec. 27. 10:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Megvan a jelszó, kimásolod vagy megjegyzed utána megint beírod a mail címet oda ahova elözöleg is és utána a kapott jelszót és kész is én is kipróbáltam és semmi nem veszett el
2012. dec. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
online játszol? nem telefonon?
2012. dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
online :) és köszi a segítséget mindenkinek :DD
2013. jan. 3. 15:13
 6/8 anonim ***** válasza:
:) .... és hogy töltötted le? nekem nem megy sehol :(
2013. jan. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én rámentem a kijelentkezésre , de hiába írom vissza JÓL az emailemet..nem küld jelszót... és csomó pontom volt... :S mostnemááár :D mit csináljak???
2013. márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem tudom sajnos, bocsi :/
2013. jún. 18. 17:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!