Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Angry birds nem indul, de...

Angry birds nem indul, de miért nem? (win 8)

Figyelt kérdés
nos win 7em volt,azon futtott rendesen,az összes angry birds meg van,de most win8at feltettem és pedig most nem indul,hibákat ir ki mi a megoldás,probálkozom,de nem jön össze,xp komtabilitás,stb,de mentek a játékok,feltelepitem semi,hibák :texture is too large,2048x2048,maximum supported size 1024x1024,open gl 1.4 renderrel not supported,direct 11 renderrel not supported,1,4 renderrel not supported.Open gl 2.0 renderrel not supported reason open gl 2.0 is not supported open gl 1.4 renderrel not supported reason open gl 1.3 not supported,na ezek ahibák merülnek fel,feleljtek van megoldás?

2012. dec. 26. 15:09
 1/4 anonim válasza:

Az a 'csodálatos' Win8 ...


Ha volt egy működő rendszered (Win7-tel), akkor miért kell neked Win8? Tudom, ez most a divat, meg a menő, de majd rájössz te is, hogy egy bevált rendszert nem érdemes feladni azért, mert valami sikkes. A Win8-on sok program nem fut, ami Win7-en vígan elevickél ...

2012. dec. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lehet,de valakinek meg win 7en,nem indul,igaz nekem indult..dehát nem tudom mi a probléma..valakinek win 8 van azon megy..nem értem,a telepités meg szükséges volt.
2012. dec. 27. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem megy a win 8-on. Az első válaszollónak szerintem nincs igaza, mert nekem Win 8-am van és nekem sokkal jobban bejön mint a Win 7 (de ez csak az én véleményem). Szerintem próbáld meg kompatibilis módban indítani.
2013. jan. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
egy driver frissités megoldja a problémát !
2013. okt. 29. 04:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!