Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok tutorialt...

Miért nem tudok tutorialt játszani? Részletek lent (DOTA2)

Figyelt kérdés
Kaptam DOTA2-höz egy bétakulcsot, föl is telepítettem szépen, amikor először beléptem a játékba, akkor kérdezte, hogy milyen tapasztalati szinten vagyok az ilye játékokban. Én megnyomtam az expertet, mert 2 éve lolozok. Mentem egy meccset, de a DOTA még így is nehéznek bizonyult, úgyhogy gondoltam tolok egy tutorialt. De erre az feketén szerepel a listában, nem kattintható. Hogyan küszöbölhetem ezt ki?

2012. dec. 26. 02:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Expert, mert két éve lolozol. xD


tutorial nincs még amúgy, majd egyszer lesz valamikor.

2012. dec. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is előtte x évet LoL-oztam, mégis a Normalra kattintottam, mert a két játék sok mindenben eltér. Pl vmennyivel nehezebb lasthitelni is
2013. jan. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
5 év dota után kipróbáltam a dota2-t szinte azonnal belerázódtam. Aztán pár napja kipróbáltam a LoL-t és kis túlzással csak lestem, hogy mi van?:D Szóval igen a két játék teljesen más. Amúgy nem rosszból de LoL grafikája szerintem kicsit hát.... Unokahúgom bejött amikor épp LoL-oztam és azt hitte neki töltöttem le valami gyerekjátékot..:D Dota 4ever Copy must die!
2013. jan. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!