Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 csalási kód (? )

Sims 3 csalási kód (? )

Figyelt kérdés
Egy csomó kódot tudok de arra vagyok kíváncsi hogy mi annak a kódja hogy a simed kedvét felhúzd.Mert hallottam ilyenről csak nem tom hogy mi a kódja... :/

2012. dec. 25. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
testingcheatsenabled true (nem omlik össze a rendszer)és ezzel a kapcsolatokat is tudod állítani+megcsinálni újból a simeket és az állatokat!
2012. dec. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt kipróbáltam de nem engedte meg semmi sem történt... :/
2012. dec. 26. 21:06
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt a kódot NE írd be mert összeomlasztja a játékot!



kódablak: ctrl+shift+c billentyűkombináció


Kódok:

help: Megjeleníti a játékban aktuálisan elérhető összes csaláskódot.

help <csaláskód>: Bővebb információt tudhatsz meg a megadott csaláskódról.

quit: Kilépés a játékból.

[up arrow]: Megmutatja a játék jelenlegi futtatásában legutóbb használt, ebbe az

ablakba beírt csalásokat.

kaching: 1000 Simoleont ad a háztartáshoz

motherlode: 50 000 Simoleont ad a háztartáshoz

resetSim <sim teljes neve>: Abban a ritka esetben, ha egy sim „beragadna” egy

interakció közben vagy a várost járva, illetve nem tudna megszabadulni egy felvett

tárgytól, használd ezt a csalást! Beletelhet egy időbe, mire a simed újra megjelenik,

ugyanis az alkalmazásnak újra kell generálnia. Példa a használatra: resetSim

Mortimer Goth

fps [on|off]: Ki- és bekapcsolja a képkockasebesség kijelzőjét a jobb felső sarokban.

moveObjects [on | off]: Építés és vásárlás módban eltávolítja a tárgyak elhelyezési

korlátait. A kéz eszköz használatakor engedélyez bizonyos tiltott mozgatásokat,

például a használatban lévő tárgyak és egyéb, másként nem mozdítható objektumok

esetében. Egyes játékelemekkel, a rejtett objektumok generálásával és

manipulációjával, illetve bizonyos további funkciókkal nem kompatibilis, ezek

működésében hibát okozhat. Fontos, hogy a csaláskód használatával olyan

objektumokat is elmozgathatsz, illetve törölhetsz, amelyek egyébként nem

manipulálhatóak, mint például a simek. Ha törlöd ezeket a tárgyakat, nem leszel

képes visszahozni őket, így hát légy óvatos!

constrainFloorElevation [true|false]: Lehetővé teszi az összes terepformázási opciót a

rajta elhelyezkedő tárgyaktól, simektől és építményektől függetlenül. A falak,

padlólapok és tárgyak a talajjal együtt mozognak, így lehetségessé válik a

függőlegestől eltérő falak és dimbes-dombos padlók létrehozása. Az új falak/padlók

elhelyezése azonban változatlanul terepsimítással jár, és az új tárgyak elhelyezése is

megköveteli a talaj egyenletességét.

disableSnappingToSlotsOnAlt [on|off]: Ha aktiválod ezt a funkciót, a tárgyak nem

igazodnak az elhelyezési rácshoz az ALT lenyomása közben. Ez hasznos lehet, ha

például székeket helyezel el az asztalok körül, illetve pultokat egymás mellett, és

nem szeretnéd, ha az alapértelmezett helyükre ugranának.

hideHeadlineEffects [on|off]: Elrejti a simek feje fölött látható különleges effektusokat,

például a gondolat- és beszédbuburékokat.

fadeObjects [on|off]: Itt azt állíthatod be, hogy a tárgyak elhalványuljanak-e, amikor

közel kerül hozzájuk a kamera. Simekre nem alkalmazható.

slowMotionViz <szint>: Lelassítja a játékban látható vizuális hatásokat. A szint

megadása opcionális. Az érvényes értékek a 0 = normál fokozattól a 8 = leglassabb

fokozatig terjednek.

unlockOutfits [on|off]: Hozzáadja a Sim létrehozása funkció eszköztárához a

munkaruhákat és a szolgáltatósimek öltözékeit. A csaláskódot a Sim létrehozása

menübe való belépés előtt kell beírnod.

jokePlease: egy véletlenszerű viccet jelenít meg a csalás ablakban.

enableLlamas: Ez csak vicc. Benne van a csalás listában, de nem történik semmi.

Viccbõl adták hozzá.

freerealestate: kikapcsolja a háztartás költségeit

testingcheatsenabled true: Titkos kód, más néven fejlesztői kód. Összeomlaszthatja

a játékot, így nem javasoljuk a használatát.

2012. dec. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Én mindig használom ezt a kódot és nem történik semmi.De mondjuk ezzel a kóddal nem is olyan élvezetes a játék.
2012. dec. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Lunala ***** válasza:
89%

Én is évek óta használom és semmi baja sincs a játéknak(nem szoktam kikapcsolni, mert ki tudja mikor van rá szükségem).

Egyébként ha beírod, tényleg semmi nem történik. Úgy tudod használni az így elérhető csalásokat, hogy a shift-et nyomva tartod és rákattintasz valamire. (Ha mindenét fel akarod húzni, akkor katt a postaládára, majd válaszd ki a Szükségletek statikussá tételét)

2012. dec. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A freerealstate-t is kipróbáltam és nem működik!!!De a motherlode-ét gyakran használom :D és az megy...
2012. dec. 28. 10:15
 7/12 A kérdező kommentje:
Lunala: Köszi!Mert csak te válaszoltál arra amit kérdeztem... ;) És oké kipróbálom és még írok!
2012. dec. 28. 10:18
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem működik... -.- Pedig nem letöltött hanem eredeti!!!
2012. dec. 28. 10:32
 9/12 Lunala ***** válasza:
100%

Nincs mit! :)

Az a kód am freerealestate (figyelj az e betűkre). Lehet félregépelted azért nem volt jó :) Meg azt a beköltöztetéskor, vagy a Város szerkesztése módban tudod használni csak :) (Meg miután beírtad, az árak továbbra is ott lesznek, de be tudod költöztetni egy 17 ezer micsodával rendelkező családot, egy 28 ezer értékű házba. Lehet még azt is kiírja, hogy akkor így -11 ezred marad, de persze ez nem igaz, ha belépsz hozzájuk, látni fogod, hogy megmaradt az a 17 ezer)

2012. dec. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Lunala ***** válasza:
Hmm... biztos jól írtad be? Nem tudom számít-e, de lehet, hogy csak a bal shift nyomva tartásával jönnek elő az opciók. Ha mégse jönne össze a kód, akkor lehet tudok szerezni neked egy mod-ot, amivel ugyan úgy fel tudod vinni a szükségleteit :)
2012. dec. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!