Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Amnesia játékban vannak...

Az Amnesia játékban vannak ilyen ijesztések?

Figyelt kérdés
Az úgynevezett "jumpscarek", tehát mint pewdiepie videóiban a teleportáló pucér csávók. Vagy hogy valami az ember képébe ugrik hirtelen. Most kezdtem el vele játszani, de az ilyenektől még a hideg is kiráz, ha vannak benne ilyenek, inkább nem is folytatom tovább. Még a szörnyek meg a scriptelt jelenetek okék, plusz a szörnyecskék elől még van is esélyem elfutni, szóval csak az olyan ijesztésekre gondolok, amiket nem lehet sehogy sem kikerülni, és nem is öl meg, csak jól rámhozza a frászt. Remélem valamennyire érthető, hogy mire célzok. Köszi előre is a válaszokat!
2012. dec. 24. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szóval..

-Ha a simán singleplayer-el játszol akkor nincs asszem..:D

-Ha Custom Story/mapon akkor VAN :D

Zöld pacsi :D

2012. dec. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs asszem... Hát akkor remélem jól hiszed, mert tuti összeszarom magam ha találkozok egy olyannal :D Ment a zöld.
2012. dec. 25. 09:57
 3/4 anonim ***** válasza:

xDD

Szerintem nemlesz én kivittem de nem emlékszem ienekre :D

2012. dec. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
berepülő emberek csak custom storykban vannak.amúgy meg én is nézem pewdiepie-t!!!!! :DDDD
2013. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!