Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a szerintetek legjobb...

Melyik a szerintetek legjobb verekedős játék ps3-ra?

Figyelt kérdés
Persze tudom mindenkinek más jön be, de én nem rég vettem konzolt előtte sose volt nekem így nem tudok viszonyítani. Régebbi játékok közül a mortal kombat 4 amivel játszottam és a tekken 3,5 amit kipróbáltam.Halottam nagyon sok játékról ami jó lenne csak nem tudom, hogy így kezdőként egy soulcalibur vagy street fighter mennyire nehéz. tudnátok olyan verekedőset ajánlani amit a sok extra \multi miatt nem lehet egykönnyen megunni?

2012. dec. 23. 10:27
 1/1 anonim válasza:
Hát ha szereted a Dragon ball-ot akkor van sok kiadás a legjobbak (ízlés szerint):Ultimate tenkaichi,a Budokai 3 De A tekken tekken shaolin monks se rossz ! dead or alive 5 abba csak pár karaktert nehéz használni de nem rossz
2012. dec. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!