Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul el a GTA...

Miért nem indul el a GTA SA-MP szerverem?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni hogy saját szerót hogy tudok csinálni???Routerem van vezetékes Canyon CNP-D05PA

Ukrajnába lakom várom a válaszokat!



2012. dec. 21. 15:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értek hozzá ezt előre leszögezem de az kicsit máshogy megy - nem tartom érdemesnek saját gépről futtatni a szervert 2 okot mondok sokan g**iskednek és feltörik a szerót lefüstöl a géped, másik olcsóbban megúszod ha veszel 1 szerót - inkább perkálj ki havi 1-2ezer forintot egy webszerverre hidd el jobban jársz kifizeted, ftp-n keresztül feltöltöd elindítod és ha minden klappol akkor fel is tudsz lépni. Van számos host én sunwellnél(www.sunwell.hu) voltam korrektek jók az áraik és szerintem ha szépen megkéred őket még segíteni is tudnak :D
2012. dec. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kűlföldi vagyok nem fog menni!
2012. dec. 23. 10:00
 3/13 anonim ***** válasza:
Biztosan lehet találni Ukrajnában is hostot(?) szerintem megéri szétnézni
2012. dec. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én magyarokal jobban szeretek játszani az Ukránok hűlyék én Magyarországtól 150 km re lakom it élek kárpátalján !
2012. dec. 23. 12:16
 5/13 anonim ***** válasza:
Értelek de ha találsz hostot akkor magyar fórumokon eltudod híresztelni és akkor magyarokkal fogsz játszani a host csak futatja neked a szervert annyi előnye van hogy 24/7 és akármikor feltudnak rá menni
2012. dec. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kösz de nincs pénzem hostra de készitetem szerot csak nem indul!
2012. dec. 23. 18:02
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha minden áron saját gépről akarod futtatni akkor a routered portjait kell beállítanod portokat kell nyitnod és ezáltal elérhetőséget tudsz nyújtani a gépedhez így a szerveredhez
2012. dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Toom én azt de a router jelszavát nem tom!
2012. dec. 23. 21:07
 9/13 anonim ***** válasza:
azt azt tudja megadni aki beállította a routert kérdezd meg tőle
2012. dec. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
tudod itt mindenkinek ilyen routerevan és 1 az ip ciműnk mindenkinek egész kérpátalján aki csinálta azt nem nagyon ismerem a router meg vezetékes
2012. dec. 24. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!