Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim, steam ötlet. Szerintetek?

Fke kérdése:

Skyrim, steam ötlet. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Steamen itthon nem lehet megvenni a Skyrimet Steamen, utánaolvastam elvileg azért nem mert a box eladásokat akarják növelni. Most akciós 33%, arra gondoltam ,hogy az irodában ahol dolgozom német/amerikai proxyk vannak

ott belépnék csinálnék egy accountot és giftelném magamnak (ami tiszta ügy ajándékba kaphatod simán, ennek után is néztem). Az egyetlen parám, hogy ha a saját magyar kártyámmal veszem, annak ugye marad nyoma.


A kérdésem az, hogy

a, vajon visszanézik-e annyira, hogy para, ha magyar kártyával veszik amerikában a játékot

b, bannolnak-e szó nélkül


szerintem nem lenne jogos, ha bannolnának, mivel lehet amerikai haverom akit megkértem, hogy ugyan regizzen már és vegyen nekem skyrimet aztán megadtam a kártyaadataimat.


Mit gondoltok?



2012. dec. 21. 09:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott, hogy vehetem apám kártyájával, mert neki semmi köze a steamhez (előszőr haverra gondoltam, de nincs olyan haverom akinek ne lenne steame) és végülis simán lehetne, hogy apám atlantában van és giftel nekem steamen skyrimet. emiatt meg csak nem bannolnak...
2012. dec. 21. 09:30
 2/7 A kérdező kommentje:
senki? :(
2012. dec. 21. 11:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg lehet csinálni elvileg, nem banlonnak és ha visszanéznek az se törvénytelen dolog, én is steamen akartam megvenni de végül megvettem boltban, utána a steamen beregisztráltam és nincs gond.
2012. dec. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

alright! köszi!


am szerintem sem lesz baj, ha bannolnak beírom ide aztán másnak nem lesz para.


gáz lenne ha bannonlnának van már vagy 100ezer forintnyi játék rajta..

2012. dec. 21. 12:57
 5/7 A kérdező kommentje:

na nem sikerült a dolog, valszeg az a baj, hogy magyar kártyát nem fogad el... próbáltam paypallel is, de esélyítelen volt kb. :/ nem örülök.


paypelen valszeg az volt a baj, hogy magyar kártya, talán, ha rátöltenék a paypalre és átkonvertálnám a HUFot USDre akkor menne, de ennyi meg minek nyomni a paypalemre.


lehet énismegveszem a boltban sok ez a macera. :/


na még próbálkozom majd megírom az eredményt.

2012. dec. 21. 17:18
 6/7 A kérdező kommentje:
megvettem boltban. fuckit
2012. dec. 21. 22:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem nem lett volna belőle gond, tavaly én így vettem meg a CODMW3-at vaterán 4000Ft-ért 12ezer helyett (orosz verzió volt), és akk még új accountot se csináltam, csak a proxyt változtattam, és úgy aktiváltam, azóta nincs gond belőle.
2012. dec. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!