Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Xbox360 Arcade elviszi az...

Az Xbox360 Arcade elviszi az új játékokat?

Figyelt kérdés
Venni akarok egy Xboxot viszont úgyvan hogy tudok venni egy új slimet 1 konti 1 játék. Viszont haverom adna egy Xbox Arcade -ot és akkor maradna pénz akksikra és dokkolóra a kontrollerekhez+hűtőt vennék a hátujjára.Viszont félek hogy egy 2013 as nem menne el rajta még ha a flash jó is lenne. Vélemények? ELvinné az uj játékot? Ha igen akkor a Slim mibe jobb? Köszi :)
2012. dec. 19. 17:35
 1/7 A kérdező kommentje:
2013 as játékokat* Játékokat*
2012. dec. 19. 17:36
 2/7 anonim válasza:
szerintem simán vinné az arcade is az új játékokat úgy tudom hardveresen nem változtattak a boxon csak kinézetre. kicsit kisebb lett meg vékonyabb ennyi az egész na meg persze ami a nagy különbség az a hűtés. a régebbi xboxokon rosszabb a hűtés ez 3 ledhez vezethet (kivéve ha jól bánsz vele )
2012. dec. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát figyi én úgy gindoltam hogy ahogy irtam veszem rá ezt a hűtést + majd felküldöm pestre hűtés módositás Tudod Hűtő RPM et feltoltják. Szóval akkor szerinted pl új flash elelvinné a GTA V t vagy a NFS MW 2012 -t?
2012. dec. 19. 19:06
 4/7 A kérdező kommentje:
Új Flash el*
2012. dec. 19. 19:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a logikádat. Vennél inkább egy új slimet, és megspóroltad a hűtést. A dokkolót meg meg lehet venni 2 hónap múlva is. Egyszerűen csak pofára esés lehet a vége, hogy egy több éves konzolt veszel új helyett, akárhogy vigyázol rá. Arcade-ot már évek óta nem gyártanak, szóval minimum 3 éves a gép. Nem veszel újat, inkább tuningolsz egy régit...Nem értem.
2012. dec. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én arra voltam kiváncsi hogy Arcade is elviszi e az új játékokat. A Slim lessz igen dde kiváncsi voltam hogy egy Arcade képes ugyanolyan játékot vinni mint egy Slim.
2012. dec. 23. 08:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyilván. Ez a lényege a konzolnak. Hülyén is nézne ki, ha egy xbox360-ra kiadott játékot nem vinne mindegyik 360.
2012. dec. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!