Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Még mindig nincs használható...

Még mindig nincs használható xbox 360 vagy ps 3 emulator?

Figyelt kérdés

2012. dec. 18. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem a szoftver része a baj, hanem nincs hardver ami neked emulálva kihajtaná a konzolos játékokat.
2012. dec. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi az hogy még mindig nincs?Azt hiszed hogy csak füttyentenek az emberek és máris kapnak egy használható PS3 emulátort?Nem úgy megy az!Csak megsúgom hogy még mindig nincs 100%-ban tökéletes PS2 emulátor pedig 2000-ben (!!!) jelent meg!12 év nem volt elég ahhoz hogy kifejlesszenek egy tökéletes PS2 emulátort,akkor hogy a fenébe várod el hogy egy sokkal erősebb konzolt emuláljanak fele annyi idő alatt?Gondolkozzál már!


De hogy ne tedd fel megint ezt az idióta kérdést megsúgom hogy 20 évig még nem is lesz belőle semmi,talán csak próbálkozások

2012. dec. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Te meg visszavehetnél egy kicsi, mert csak kérdeztem! Tudtommal azért van ez az oldal! A neten meg pár helyen vannak állítólag működő emulatorok, de a te kulturáltan megfogalmazott kommentedből ítélve azok sem működnek.
2012. dec. 18. 15:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezer ilyen kérdés van már ezen az oldalon,az interneten meg több százezer úgyhogy már egy kissé unalmasak ezek a kérdések


De neked ajánlom hogy töltsd le azokat a "PS3 emulátorokat" akkor legalább kidobhatod a gépedet az ablakon a vírusoknak köszönhetően és így egy hülyével kevesebb ember lesz az interneten

2012. dec. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye, tudom én is, hogy vírusosak, szerinted miért nem töltöttem le? Nem kellene ennyire kiakadni, ha zavar, hogy kérdeztem minek mentél rá? A hülyézést meg tartogasd a szüleidnek, hogy nem tudtak némi jó modort beleverni a fejedbe...
2012. dec. 18. 19:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Valójában nem is a hardverrel van gond, szerintem egy i7-es processzor és egy erős videókártya (na meg sok és erős ram) már tudná futtatni megfelelő sebességgel, de ezen konzolok már túl bonyolult rendszerrel rendelkeznek, ráadásul általában maga a BIOS kinyerése is nagyon nehéz.
2012. dec. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!